ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Varier Social Sandalye

y85jbK6jXNvRnsW0vLYZbX9u70CdYDpQ7wZjsxn4 Z33nsize 2048 852x852 1 Bir yemek sandalyesinden daha fazlası

Modern yemek alanı artık yemek yeme işlevinden çok daha fazlası için kullanılıyor. Pandemi sonrası iş, oyun ve sosyalleşme için karma bir kullanıma geçildi.  Social®, her an değişen yemek alanını optimal olarak desteklemek üzere tasarlanmış çok yönlü kabuk formuna sahip bir sandalyedir. Eğilebilen veya dönebilen bir tabanla birlikte sunulan bu sandalye, masanın etrafında gerçekleşen farklı aktiviteleri en iyi şekilde desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Social® Turn, benzersiz dönme özelliği sayesinde sizi çevrenizdekilere daha yakın getiren bir yemek sandalyesidir. Social® Turn, premium konfor ve tasarım estetiğine sahip bir sandalye arayanlar için ideal tercihtir.

Biraz daha yaklaşalım

Dönebilen tabanı ile Social® Turn, masanın etrafında daha rahatça hareket etmenize ve etkileşimde bulunmanıza olanak tanır. Canlı akşam yemekleri veya ailenizle sakin bir kahvaltı sırasında, bir sandalye sizinle hareket ettiği zaman çevrenizdekilerle etkileşim ve iletişim daha kolay olur. Dayanıklı ve kolay temizlenebilir olan Social®, günlük yaşam için çok uygundur.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Social® Tilt -Kuralları esnet

Eşsiz eğimli tabanı ile Social® Tilt, odaklanmanız için nazikçe öne eğilmenizi, dinlenmek veya düşünmek istediğinizde de geriye yaslanmanızı sağlar. Çok fonksiyonlu kabuk sandalye, yemek masasında çalışma veya diğer odaklanma gerektiren aktivitelerle uğraşanlar için mükemmeldir. Social® Tilt hatta dış mekanlarda kullanılabilir.

c8590e11277cf58db53fafbc712c469a5f335f22 548x691 1 2023 Archiproducts Tasarım Ödülü

Social® Tilt, 2023 Archiproducts Tasarım Ödülü ile onurlandırıldı. Dünya genelinde birçok dikkat çekici tasarımın yer aldığı bir yarışmada, Social® Tilt, konsepti, kullanıcı dostu yapısı, teknik kalitesi ve işlevi nedeniyle bu ödülü aldı.

Tasarım ödülüne ek olarak, Social® Tilt aynı zamanda Archiproducts Sürdürülebilirlik kategorisinde de takdir kazandı. Bu ödül, geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir malzemelerin kullanımında üstün olan tasarımları ve çevresel sorumluluğa olan bağlılığı esas alır.

Bu proje, Dezeen Ödülleri 2023 mobilya tasarımı kategorisinde uzun listeye alınmıştır.

Sepet
Start typing to see products you are looking for.
Mağaza
Favoriler
Hesabım