ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Stockholm Mobilya Fuarı – 6-10 Şubat 2024

Stockholm Mobilya Fuarı’na hoş geldiniz, İskandinavya’nın mobilya, aydınlatma tasarımı ve mimarlık alanındaki önde gelen platformu. Her yıl İsveç’in Stockholm şehrinde düzenlenen fuar, dünyanın dört bir yanından mimarları, tasarımcıları, iç mimarları, müşterileri ve meraklıları çekiyor. Stockholm Mobilya Fuarı, iş ve ağ oluşturma yanı sıra ürün lansmanları ve inovasyonlara da odaklanan bir platformdur.

Stockholm Mobilya Fuar organizasyonu, sürdürülebilir, yenilikçi ve kapsayıcı tasarımı teşvik etmeye odaklı bir oluşum. Fuarda her sene geniş bir kitleye hitap eden, ürün yelpazesi geniş firma havuzu oluşturulmaktadır. Ziyaretçiler için geniş bir kitleye hitap eden çeşitli ürünler sunan firmalara yer verilmiştir. Ayrıca, uzmanlardan öğrenme, fikir alışverişi yapma ve sektörde diğer kişilerle bağlantı kurma fırsatları sunan seminerler, atölyeler ve konuşmalar içeren kapsamlı bir etkinlik programı da vardır.

Ayrıca, fuar yeni ve yükselen tasarımcılara ve tasarım markalarına çalışmalarını sergileme fırsatı sunarak, sektörde kendilerini tanıtmalarına ve yer edinmelerine yardımcı oluyor.

Farming Architecture

Stokholm Mobilya Fuarı’ndaki Farming Architects sergisinde, mimarlık stüdyosu Jordens Arkitekter, sürdürülebilir mimarinin ekoloji ve tarımla entegre olduğu inşaatın geleceğine dair etkileyici bir bakış sunuyor. Ziyaretçiler, yerinde inovatif mimari kavramlarla etkileşime geçecek, pratik öğrenme, etkileşim ve iş birliği için dinamik bir alanın tadını çıkaracaklar.

Yeni Girişimler

Burada, tasarım endüstrisindeki yeni eğilimleri yansıtan yeni nesil tasarımcılar ve seçilmiş ilk kez sergileyenlerle tanışacaksınız. Alan, tasarımcı Nick Ross tarafından tasarlanmış olup, Niko June, NM3, Gustaf Westman Objects, Swedish Girls gibi daha fazla markayı içermektedir.

Daha fazlası:

Yenilikler 2024

Konuşmacılar / Etkinlikler 

2024 Katılımcıları

Sepet
Start typing to see products you are looking for.
Mağaza
Favoriler
Hesabım