ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

3daysofdesign

3dd

 

Kopenhag, tasarım dünyasında bir cazibe merkezi haline gelmiş durumda.

3daysofdesign etkinliği, bu muhteşem şehrin tasarım atmosferini keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. 3daysofdesign, 400’den fazla firma ile ikonik mobilya ve tasarımı deneyimlemenin yanı sıra, yarının yaratıcı manzarasını şekillendiren tasarımcılarla tanışma fırsatını da sunuyor.

Kopenhag’ın zengin tasarım sahnesine derinlemesine dalmanın en iyi yollarından biri, beş farklı Design Walks ile mümkün. Her biri kendi tarihine ve kişiliğine sahip olan, Design Walks; Kopenhag Tasarım Sahnesini Keşfetmenin Mükemmel Yolu” Danimarka mimarisi ve tasarımı hakkında benzersiz bir bakış açısı sunuyor.

“3DD” tasarım meraklıları için bir festivaldir. 6624fc87ee1c0be74c7ad35d dw 2 Large

Kopenhag 12-14 Haziran 2024

Haziran 2024’te 250’den fazla Katılımcı, yeni ve ikonik mobilyalar, aydınlatma ve aksesuarlar, yenilikçi malzemeler ve daha fazlasını keşfetmek için dünyanın dört bir yanından gelen konukları ağırlayacak.

Festival, Danimarka’nın başkentindeki showroomlarda, mağazalarda, sokaklarda, galerilerde ve diğer çeşitli mekanlarda gerçekleşiyor. Kopenhag, yaratıcılığı kutlamak için 3daysofdesign’da bir araya gelen, giderek büyüyen tasarım meraklılarına ev sahipliği yapıyor.

 

6543ab0e3181c1b9f1b4610c lfw longfeiwang.com TOM ROSSAU dinner Longfei Wang 17 of 19 Large

 

3daysofdesign’daki katılımcı sayısı, 10’dan fazla tasarım bölgesinde çalışmalarını sergileyen 250’den fazla markaya ulaştı.

Program, ziyaretçilere yalnızca olağanüstü tasarımı tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda şehrin farklı tasarım karakterini de tanıtacak; her bölge keşfedilecek eşsiz bir atmosfer sunuyor.

 

Daha fazlası:

Festivalin Öne Çıkanları

2024 Katılımcıları

Sepet
Start typing to see products you are looking for.
Mağaza
Favoriler
Hesabım