Zeitraum ürünleri Luzern “Ampersand” İsviçre’de

Luzern’deki “Ampersand” ın arkasındaki strateji, iyi şeyleri bir araya getirmek. Adından da anlaşılacağı gibi Ampersand( ingilizce & işareti demek) sadece bir restoran değil. Barbekü & vinotek ve restoran & puro salonu.

Build Inc Architekten mimarlarından Mimar Özgür Keleş binanın özel doğasına, Heimat mirası görünümüne sahip çıkarak, iç tasarımda dekoratif ve sade biçimleri birleştirerek “Ampersand” daki rahat alanları tasarlamış.

Özgür Keleş, “Zeitraum’un yarattığı mobilyalar yüksek kaliteye sahipler ve iyi harmanlanmış,  zamansız bir sözcük dağarcığı sergiliyorlar,” diyor ve  İç mekan için Zeitraum mobilyalarından seçimler yapmış.

Kemerler ve sütunlar gibi geleneksel mimari unsurlar mekana klasik bir görünüm katarken, antrasit ve adaçayı renkli duvarlar ve döşeme, metalik detaylarla ve  sıcak meşe malzemelerle kontrast oluşturmuş.

Zeitraum ürünlerinden Morph lounge koltuk ve Morph tabureler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeitraum ürünlerinden bar stool 1.3 bar , Nonoto sandalyeler ve Morph tabureler…
Ampersand, Lucerne’de uluslararası bir ambiyans yaratıyor.

NORDist

İskandinav ülkelerinin tasarım havasını mobilyadan aydınlatma ve aksesuara kadar tam bir bütünlük içerisinde sunan NORDist, kuzey ülkelerinin en köklü ve nitelikli firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 10.00-18.00

 

Bizi instagramda takip edin @NORDist