Prostoria

2010 yılında Hırvatistan’da faaliyete geçen Prostoria, yüksek kalitede döşemeli mobilya ürünlerini ilk kez Milano ve Stokholm fuarlarında sergilemiş ve ilgi ile karşılanmıştır.  Mobilya imalatından önce yatak üretimi yapan firmanın ilk koleksiyonunda yataklı koltuk ve kanepeler önemli bir yer tutmuş sonrasında koleksiyona eklenen diğer dikkat çekici parçalarla birlikte mobilya dünyasında önemli bir oyuncu olduğunu ispatlamıştır.

Güncel tasarımı en iyi malzemelerle sunan Prostoria geniş üretim imkanları sayesinde imalat aşamalarının tamamını kendi içerisinde çözümleyerek hem benzer kalitedeki rakiplerine göre önemli bir maliyet avantajı yakalamış hem de kalite kontrol anlamında avantaj sağlamıştır.

Yatak üretiminden gelen bilgi birikimi ile son derece rahat, yatmaya da uygun tasarımları olan Prostoria ekibi, koltuk ve kanepelerin kişisel tarihimizde önemli bir yeri olduğunu, ürünlerinin kullanılmasından, paylaşılmasından keyif aldıklarını söylüyorlar.

NORDist

İskandinav ülkelerinin tasarım havasını mobilyadan aydınlatma ve aksesuara kadar tam bir bütünlük içerisinde sunan NORDist, kuzey ülkelerinin en köklü ve nitelikli firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 10.00-18.00

 

Bizi instagramda takip edin @NORDist