Moda Mobilya ile Buluşuyor

Paul Smith, Londra’daki amiral mağazasında Paul Smith Maharam kumaşlarıyla eşleşen ikonik Finn Juhl mobilyalarıyla Danimarka tasarım kutlamasına ev sahipliği yapıyor. Sergi Paul Smith No. 9 Albemarle Caddesinde yer alacak ve Londra Tasarım Festivali ile Frieze Londra’yı kapsayan 16 Eylül-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Bu işbirliği, benzer değerleri paylaşan iki tasarımcıyı bir araya getiriyor. Fin Juhl’un çalışmaları sıklıkla benzersiz detayları, sürekli sürprizleri ve temel bir sevinç duygusu ile tanımlanır – ve bunların hepsi  Paul Smith’in çalışmasına kolayca uygulanabilir.

Paul Smith, Finn Juhl ve Danimarkalılar hakkında “Bazı ülkeler yemekleri ile biliniyor, bazıları spor yetenekleri için biliniyor, Danimarkalılar tasarım yetenekleri ile biliniyor” “Bu yetenek kanlarında var ve Finn Juhl bunun en iyi örneklerinden biri.” diyor.

Sergide, Paul-Smith tarafından tasarlanan Maharam kumaşı ile kaplanmış birkaç özel işbirliği parçasına verilen özel ilgiyle Finn Juhl tasarımlarının geniş bir yelpazesi bulunuyor. Daha geniş sergide, FJ Büfesi ve Eldiven Dolabı, Paul Smith imzası haline gelen şeridi ile kolayca karıştırılabilecek renkli tepsilerden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

NORDist

İskandinav ülkelerinin tasarım havasını mobilyadan aydınlatma ve aksesuara kadar tam bir bütünlük içerisinde sunan NORDist, kuzey ülkelerinin en köklü ve nitelikli firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 10.00-18.00

 

Bizi instagramda takip edin @NORDist