Bolia

NEW SCANDINAVIAN DESIGN

İlk mağazasını 2000 yılında açan BOLIA’nın temelleri, 1979 yılında Lars Larsen tarafından Danimarka’nın Arhus kentinde atılan bir mobilya mağazasına dayanmaktadır.

1979 yılında ilk açıldığı yerde ve kurucusunun başkanlığında faaliyetine devam etmekte olan kurumsal yapı içerisinde, bugün 21 ülkede 1.500’ün üzerinde satış noktası bulunmaktadır.  Danimarka’nın girişimci iş insanı figürlerinin başında gelen Lars Larsen başkanlığındaki grup çatısında özellikle mobilya alanında faaliyet gösteren çeşitli firmaların yanı sıra tekstil, mimari, turizm ve gıda zincirleri de yer almaktadır…

Tasarım odaklı koleksiyonu ve kalitesiyle son yılların göze çarpan İskandinav firmalarından biri olan BOLIA’da 50’nin üzerinde tasarımcı görev almakta ve koleksiyon her yıl yenilenmektedir.

Ödüllü tasarımcıların işlerini sipariş üzerine üreten BOLIA ürünleri çok sayıda ahşap, kumaş, deri ve farklı ölçü çeşidi sayesinde pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 

NORDist

İskandinav ülkelerinin tasarım havasını mobilyadan aydınlatma ve aksesuara kadar tam bir bütünlük içerisinde sunan NORDist, kuzey ülkelerinin en köklü ve nitelikli firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 10.00-18.00

 

Bizi instagramda takip edin @NORDist